06.04.2020

Suzuki Przetestuj ON-LINE

Suzuki Przetestuj ON-LINE

Dla bezpieczeństwa nas wszystkich wprowadzane są coraz większe obostrzenia w przemieszczaniu się. Nie chcemy jednak żeby ta sytuacja wpłynęła na kontakt z nami czy testowanie naszych samochodów.

Chcemy aby każdy mógł poznać modele Suzuki, zajrzeć do wnętrza, posłuchać eksperta co mówi o silniku, o innowacyjnych rozwiązaniach konstrukcyjnych, które sprawiają, że jazda samochodem jest przyjemna, ekonomiczna i bezpieczna.

Dlatego wychodząc naprzeciw przygotowaliśmy video prezentacje modeli Suzuki.

Zapraszamy w wirtualną podróż Suzuki!

Suzuki Ignis
Suzuki SX4 S-Cross
Suzuki Swift
Suzuki Vitara
#Zostańmy w kontakcie
24.02.2021

Suzuki Boxing Night V w Lublinie

Suzuki Motor Poland i Polski Związek Bokserski organizują kolejną galę boksu olimpijskiego w ramach Suzuki Boxing Night. W piątej odsłonie imprezy utytułowani pięściarze skrzyżują rękawice w lubelskim Centrum Spotkania Kultur.

Dowiedz się więcej
18.02.2021

Rafał Jemielita i Jarosław Maznas ambasadorami Suzuki w Polsce

Dwaj znani dziennikarze motoryzacyjni – Rafał Jemielita i Jarosław Maznas rozpoczynają współpracę z Suzuki Motor Poland. Nowi ambasadorzy japońskiej marki będą bohaterami kampanii reklamowej „Suzuki Show. Czas hybryd”.

Dowiedz się więcej
12.02.2021

Rekordowy styczeń dla Suzuki w Polsce

Styczeń jest rekordowym miesiącem dla Suzuki w Polsce pod względem dynamiki sprzedaży. Japońska marka jest również liderem w sprzedaży samochodów z technologią mild hybrid na polskim rynku.

Dowiedz się więcej
12.02.2021

TRAVEL PACK - gotowe zestawy oryginalnych akcesoriów Suzuki w wyjątkowych cenach

Skorzystaj z oferty zakupu gotowych zestawów oryginalnych akcesoriów Suzuki przygotowanych z myślą o wakacyjnych podróżach - wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych z gorącymi letnimi rabatami.

Dowiedz się więcej