06.04.2020

Suzuki Przetestuj ON-LINE

Suzuki Przetestuj ON-LINE

Dla bezpieczeństwa nas wszystkich wprowadzane są coraz większe obostrzenia w przemieszczaniu się. Nie chcemy jednak żeby ta sytuacja wpłynęła na kontakt z nami czy testowanie naszych samochodów.

Chcemy aby każdy mógł poznać modele Suzuki, zajrzeć do wnętrza, posłuchać eksperta co mówi o silniku, o innowacyjnych rozwiązaniach konstrukcyjnych, które sprawiają, że jazda samochodem jest przyjemna, ekonomiczna i bezpieczna.

Dlatego wychodząc naprzeciw przygotowaliśmy video prezentacje modeli Suzuki.

Zapraszamy w wirtualną podróż Suzuki!

Suzuki Ignis
Suzuki SX4 S-Cross
Suzuki Swift
Suzuki Vitara
#Zostańmy w kontakcie
02.07.2020

Suzuki Swift Hybrid przechodzi face lifting: oszczędny silnik, bogate wyposażenie, nowe systemy bezpieczeństwa

Suzuki wprowadza na rynek odświeżoną wersję popularnego miejskiego modelu o sportowym charakterze. Na pokładzie samochodu pojawiło się nowe wyposażenie i systemy bezpieczeństwa, a pod maską pracuje nowoczesny i oszczędny silnik wspomagany układem mild hybrid.

Dowiedz się więcej
26.06.2020

Wakacje z Suzuki-Shell Assistance

Autoryzowane serwisy Suzuki zapraszają do skorzystania z promocyjnej oferty. Wykonaj przegląd wraz z wymianą oleju na Shell Helix w ASO Suzuki i otrzymaj bezpłatną roczną polisę assistance. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów.

Dowiedz się więcej
09.06.2020

Suzuki Boxing Night II – Masternak vs. Radchenko

Suzuki Motor Poland i Polski Związek Bokserski organizują kolejny projekt w ramach współpracy - mecz reprezentacji Polski w formule Suzuki Boxing Night II.

Dowiedz się więcej
01.06.2020

Akcja serwisowa „Lato z Suzuki”

Przed falą letnich upałów zadbaj o swoją klimatyzację i skorzystaj ze specjalnych rabatów. W promocyjnej cenie dostępne jest również ozonowanie wnętrza samochodu. Akcja promocyjna w ASO Suzuki rozpocznie się 1 czerwca i będzie trwać do końca lipca.

Dowiedz się więcej