Kontakt

MM CARS

ul. Lotnisko 81
40-271 Katowice
tel.: +48327873348

Salon

E-mail: kontakt@mmcars.pl
Tel.: +48327873333

Beata Świątek
Kierownik Sprzedaży

b.swiatek@mmcars.pl

Telefon: +48327873333

Telefon komórkowy: +48723930015

Andrzej Gwóźdź
konsultant ds. sprzedaży

a.gwozdz@mmcars.pl

Telefon: +48327873333

Telefon komórkowy: +48785205004

Arkadiusz Lazur
konsultant ds. sprzedaży

a.lazur@mmcars.pl

Telefon: +48327873333

Telefon komórkowy: +48723930012

Serwis

Tel.: +48327873369

Części zamienne i akcesoria

Tel.: +48327873369

Finansowanie i Ubezpieczenia

Tel.: +48327873333

Jazdy Testowe

Tel.: +483327873333

MM CARS

ul. Wolności 94
41-800 Zabrze
tel.: +48327937233

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 14.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 8.00 - 14.00

Godziny otwarcia działu Części

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: nieczynne

Salon

E-mail: kontakt.zabrze@mmcars.pl
Tel.: +48327937233

Mateusz Polok
Mateusz Polok
Zastępca Kierownika Sprzedaży

m.polok@mmcars.pl

Telefon: +48327873376

Telefon komórkowy: +48606858335

Rafał Smutek
Rafał Smutek
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

r.smutek@mmcars.pl

Telefon: +48327873375

Telefon komórkowy: +48609860755

Serwis

Tel.: +48327937233 wew. 8330 lub 8331

Tomasz Stachowicz
Tomasz Stachowicz
Zastępca kierownika serwisu

t.stachowicz@mmcars.pl

Telefon: +48327873381

Telefon komórkowy: +48606858331

Adam Czenczek
Adam Czenczek
Doradca serwisowy

a.czenczek@mmcars.pl

Telefon: +48327873380

Telefon komórkowy: +48606858330

Kamila Lubańska
Kamila Lubańska
Specjalista d/s Likwidacji Szkód

k.lubanska@mmcars.pl

Telefon: +48327873373

Finansowanie i Ubezpieczenia

Tel.: +48327937233 wew. 8332

Anna Bem
Specjalista ds. Ubezpieczeń i finansowania

a.bem@mmcars.pl

Telefon: +48327937233

Telefon komórkowy: +48606858336