Kontakt

MM CARS

ul. Lotnisko 81
40-271 Katowice
tel.: +48 32 787 33 33

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 14.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 19.00
Sobota: 8.00 - 14.00

Godziny otwarcia działu Części

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: nieczynne

Salon

E-mail: kontakt@mmcars.pl
Tel.: +48 32 787 33 33

Beata Świątek
Beata Świątek
Kierownik Sprzedaży

b.swiatek@mmcars.pl

Telefon: +48 32 787 33 33

Telefon komórkowy: +48 723 930 015

Andrzej Gwóźdź
Andrzej Gwóźdź
konsultant ds. sprzedaży

a.gwozdz@mmcars.pl

Telefon: +48 32 787 33 33

Telefon komórkowy: +48 785 205 004

Arkadiusz Lazur
Arkadiusz Lazur
konsultant ds. sprzedaży

a.lazur@mmcars.pl

Telefon: +48 32 787 33 33

Telefon komórkowy: +48 723 930 012

Serwis

Tel.: +48 32 787 33 69

Tomasz Juszczyk
Tomasz Juszczyk
Kierownik serwisu

t.juszczyk@mmcars.pl

Telefon: +48 32 787 33 33

Telefon komórkowy: +48 693 620 831

Damian Żarski
Damian Żarski
Doradca serwisowy

d.zarski@mmcars.pl

Telefon: +48 32 787 33 33

Telefon komórkowy: +48 609 221 145

Części zamienne i akcesoria

Tel.: +48 32 787 33 69

Radosław Sularz
Radosław Sularz
Specjalista ds. Części

r.sularz@mmcars.pl

Telefon: +48 32 787 33 33

Telefon komórkowy: +48 609 211 160

Finansowanie i Ubezpieczenia

Tel.: +48 32 787 33 33

Jazdy Testowe

Tel.: +48 33 278 73 333

MM CARS

ul. Wolności 94
41-800 Zabrze
tel.: +48 32 793 72 33

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 14.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 8.00 - 14.00

Godziny otwarcia działu Części

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: nieczynne

Salon

E-mail: kontakt.zabrze@mmcars.pl
Tel.: +48 32 793 72 33

Mateusz Polok
Mateusz Polok
Zastępca Kierownika Sprzedaży

m.polok@mmcars.pl

Telefon: +48 32 787 33 76

Telefon komórkowy: +48 606 858 335

Rafał Smutek
Rafał Smutek
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

r.smutek@mmcars.pl

Telefon: +48 32 787 33 75

Telefon komórkowy: +48 609 860 755

Kamil Kurach
Kamil Kurach
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

k.kurach@mmcars.pl

Telefon: +48 32 793 72 33

Telefon komórkowy: +48 502 327 171

Serwis

Tel.: +48 32 793 72 33 wew. 8330 lub 8331

Tomasz Stachowicz
Tomasz Stachowicz
Zastępca kierownika serwisu

t.stachowicz@mmcars.pl

Telefon: +48 32 787 33 81

Telefon komórkowy: +48 606 858 331

Adam Czenczek
Adam Czenczek
Doradca serwisowy

a.czenczek@mmcars.pl

Telefon: +48 32 787 33 80

Telefon komórkowy: +48 606 858 330

Kamila Lubańska
Kamila Lubańska
Specjalista d/s Likwidacji Szkód

k.lubanska@mmcars.pl

Telefon: +48 32 787 33 73

Finansowanie i Ubezpieczenia

Tel.: +48 32 793 72 33 wew. 8332

Anna Bem
Anna Bem
Specjalista ds. Ubezpieczeń i finansowania

a.bem@mmcars.pl

Telefon: +48 32 793 72 33

Telefon komórkowy: +48 606 858 336