22.09.2025

Jak zwykle w październiku oszczędzaj z Suzuki

Zapraszamy wszystkich właścicieli jednośladów i ATV Suzuki do Autoryzowanych Serwisów japońskiej marki, gdzie od 1 października, na terenie całej Polski, rozpoczyna się kolejna odsłona cyklicznej i prowadzonej od wielu lat akcji „Październik miesiącem oszczędzania”. Do końca października klienci mogą liczyć na dogodne rabaty -do 30% na oryginalne części zamienne Suzuki* użyte do obsługi / naprawy ich pojazdów, 15% obniżki na oryginalne akcesoria Suzuki** oraz 10% rabatu na usługę związaną z ich wymianą czy montażem. Rabatom nie podlegają części i akcesoria kupione bez zleconej jednocześnie usługi ich wymiany lub montażu w ASO!

Akcja obejmuje motocykle (w tym oczywiście także skutery) oraz ATV Suzuki, zarównozakupione w sieci Autoryzowanych Dealerów Suzuki w Polsce jak maszyny pochodzące z prywatnego importu, bez względu na wiek. Rabaty w akcji „Październik miesiącem oszczędzania” naliczane są od rekomendowanej ceny detalicznej i nie sumują z rabatami, które wynikają z uczestnictwa w PSS-Programie Serwisowym Suzuki. Ważne, że dla pojazdów po okresie gwarancji podstawowej, gdy zostanie zlecony przegląd okresowy z zastosowaniem oleju silnikowego ECSTAR, istnieje możliwość otrzymania – bezpłatnie (!) - rocznej polisy Suzuki-Ecstar Assistance.

Szczegółowe informacje na temat PSS oraz Suzuki-Ecstar Assistance na www.suzuki.pl.

* nie dotyczy płynów eksploatacyjnych, zestawów napędowych oraz klocków hamulcowych
** nie dotyczy akcesoriów objętych stałą promocją oraz pakietów akcesoriów

Regulamin akcji.

13.11.2025

Salon motocyklowy w Mediolanie EICMA 2025 – relacja wideo

W pierwszym tygodniu listopada Mediolan od wielu lat staje się motocyklową stolicą świata. EICMA (Esposizione Internazionale Ciclo Motociclo e Accesori) czyli Międzynarodowa Wystawa Rowerów, Motocykli i Akcesoriów gromadzi najważniejszych graczy na rynku jednośladów.

Dowiedz się więcej
13.11.2025

Suzuki Boxing Night 38: Polska – Azerbejdżan w Krakowie

W 38. edycji cyklu Suzuki Boxing Night ekipa polskich pięściarzy zmierzy się z reprezentacją Ażerbejdżanu.

Dowiedz się więcej
07.11.2025

SUZUKI DO 10 LAT GWARANCJI+

Suzuki Motor Poland wprowadza program SUZUKI GWARANCJA+ dla aut i motocykli, dzięki czemu wasze Suzuki zyskują ochronę po zakończeniu gwarancji podstawowej.

Dowiedz się więcej
05.11.2025

Spójrzcie na detale SV-7GX!

SV-7GX to najnowszy model wśród średniej pojemności jednośladów z Hamamatsu: wszechstronny jak przystało na dwukołowego „crossovera”, a przy tym zachowuje charakter oraz osiągi legendarnej "sześćsetpięćdziesiątki" z silnikiem V-Twin.

Dowiedz się więcej